Hakkımızda

15 YILI AŞAN TECRÜBE

Yüksek Kaliteli ve Sürdürülebilir çözümler üretiyoruz.

Arbisis 2018 yılında Kocaeli Üniversitesi Teknopark'ta kurulmuş ve IoT (Nesnelerin İnterneti) odaklı çözümler geliştiren bir firmadır. Alanlarında uzmanlaşmış akademisyenler ve 15 yılı aşkın tecrübeye sahip yetkin ekibiyle birlikte akıllı şehirler, akıllı lojistik takip sistemleri ve video gözetleme temelli saha kontrol ve yönetim sistemleri başta olmak üzere bir çok alanda yenilikçi sistemler geliştirmektedir. Her zaman en yenilikçi teknolojileri kullanmayı prensip edinen Arbisis firması, ürünlerinde uçtan uca her adımda özgün yazılımlar geliştiren bir ekibe sahiptir.

Firmamız ilgi alanlarında uygulamaya özgü çalışmalar geliştirmekte olup, taleplere göre yüksek kaliteli ve sürdürülebilir çözümler üretmektedir. Çalışılan alanlarda her zaman dünyadaki en güncel teknolojik gelişmeler takip edilerek ürünleştirmek ve ortaya yenilikçi çözümler koymak öncelikli hedeflerimizdir.

Uçtan Uca Özgün Yazılım

Yüksek kaliteli ve sürdürülebilir çözümler

Bluetooth-pk7hdlljufj0cnfjrfnf54xvrdhr4t4h4g007gl1zs.png

Bluetooth tabanlı ortalama trafik süresi analizi

Proje kapsamında, firmamız tarafından geliştirilen Bluetooth teknolojisinden faydalanan trafik yoğunluk analiz cihazımız istenilen noktalara kolaylıkla kurulabilmektedir
Gozetleme-kameralari-ile-ortam-izleme_takibi-2-pk7hjoly2tuthslf8kbhs3oa65i9ya9xmk050xkbq0.png

Gözetleme Kameraları ile Trafik Analizi

Gözetleme kameraları ile trafik analizi sistemi ile temelde araç tespiti ve sayımı yapılmaktadır.Radar-pk7hiib7ja8wzcav3k1a5wcjftarbwm0gqnafhb1i0.png

Milimetre Dalga Radar ile Akıllı Adaptif Kavşak

Trafik sinyalizasyon sistemleri değişken trafik taleplerine çözüm olabilmek adına geliştirilmiş sistemlerdir.


Soguk-Zincir-pk7hkliaq13us59mwgjfpddeyn04fowjf2u4tm7jo8.png

Soğuk Zincir Sensör ve Takip Sistemi

Bu çözümümüzde gıda taşımacılığında kullanılan bir araca monte edilen, kablosuz sensörler ile sıcaklık ve nem verileri toplanmaktadır.


Gozetleme-kameralari-ile-ortam-izleme_takibi-2-pk7hjoly2tuthslf8kbhs3oa65i9ya9xmk050xkbq0.png

Gözetleme Kameraları ile Ortam İzleme/Takibi

Çözümümüz olan gözetleme kameraları ile akıllı ortam izleme/takibi sistemi, geleneksel yöntemde bulunan insanın yerini almayı hedefler.

Genel-Gateway-pk7hlfl4sq913o1y0tjhx5s5yyvva07y77po6gyy54.png

Genel Amaçlı Gateway (Trafik ve Lojistik Sektörü İçin)

Proje kapsamında farklı protokolleri destekleyen, çoklu protokol çalıştırma yeteneğine sahip modüler yapıda çalışabilen bir donanım ve onun üzerinden koşan bir gömülü yazılım geliştirilmiştir.
7/24 Sorularınızı Yanıtlamak İçin buradayız

Bize Ulaşın