Yapay Zeka

Arbisis

Yapay Zeka

Matematik ve mantık kullanan bilgisayar sistemi, insanların yeni bilgileri öğrenmek ve karar almak için kullandığı düşünsel beceriyi simüle eder. Yapay zeka sahibi bir bilgisayar sistemi, mevcut verilerdeki kalıplara dayalı olarak tahminlerde bulunur veya işlemler yapar ve ardından hatalarından ders çıkararak daha sonra doğru tahminler ve işlemler gerçekleştirir. Olgun bir yapay zeka, yeni bilgileri son derece hızlı ve doğru bir şekilde işler. Bu nedenler sürücüsüz araçlar, görüntü tanıma programları ve sanal yardımcılar, karmaşık senaryolarda çok kullanışlıdır.

Yapay zekanın temel ilkesi, insanların dünyayı nasıl algıladığını ve ona nasıl tepki verdiğini taklit etmek ve ardından bunları aşmaktır. Hızla inovasyonun temel taşı haline gelmektedir. Yapay zeka, tahminleri mümkün kılmak üzere verilerdeki modelleri tanıyan çok çeşitli otomatik öğrenme olanaklarının desteği sayesinde işinize değer katabilir. Yapay Zeka teknolojisi, daha önce insan gücünü gerekli kılan süreçleri veya görevleri otomatikleştirerek kurumsal performansı ve üretkenliği artırır. Yapay Zeka aynı zamanda hiçbir insanın ulaşamayacağı bir ölçekte verileri anlamlandırabilir. Akıllı şehirler özünde sürekli öğrenen nesne ve sistemlerle donatılmış, hayatı verimli kılmayı amaçlayan yapılanmalardır. Bu amaca hizmet eden uygulamaların başında yapay zeka, makine öğrenmesi ve derin öğrenme gelmektedir. Bu teknolojiler mikro ölçekte insan hayatının kalitesini iyileştirmeyi amaçlarken, makro ölçekte dünyadaki yaşam kalitesinin artırılmasına hizmet etmektedir.

Veri-Tabani-pk7iiqz71buwm3nrh7zgar4bymo83shg4458jjkllk.png

Veri Tabanı Yönetimi ve Web Arayüz Geliştirme

Geliştirdiğimiz ürünlerin uzaktan kontrolü, gerçek hayattan veri toplama ve görüntüleme, yazılım güncelleme gibi özelliklerini özgün yazılımlarımız ile kontrol etme imkanı sağlamaktayız.
Gomulu-Sistemler-pk7ijdjblcpscqqzthqhylfe7vl18iz077sw26n5g8.png

Gömülü Sistemler

Firma olarak ihtiyaçlarınız için özelleştirilmiş sistemler geliştirerek gerçek zamanlı, yüksek doğruluklu ve esnek yapılı gömülü sistemler geliştirmekteyiz.


IoT-1-pkcis7s119g64ncijtv08nq3kqx17q7tzzr1ezkpjs.png

IoT

Akıllı bir şehrin hedefi; akıllı teknolojiler ve veri analizi kullanarak vatandaşları için yaşam kalitesini iyileştirirken, şehir işlevlerini optimize etmek ve ekonomik büyümeyi artırmaktır.

7/24 Sorularınızı Yanıtlamak İçin buradayız

Bize Ulaşın