Gömülü Sistemler

Arbisis

Gömülü Sistemler

Gömülü sistem, bağımsız bir sistem olarak veya büyük bir sistemin parçası olarak özel bir işlevi yerine getirmek için tasarlanmış yazılıma sahip mikroişlemci tabanlı bir bilgisayar donanım sistemidir. Yapay Zeka (AI), Sanal Gerçeklik (VR) ve Artırılmış Gerçeklik (AR), makine öğrenimi, derin öğrenme ve Nesnelerin İnterneti'nin (IoT) sürekli gelişimi ile gömülü sistemler endüstrisinin hızla büyümeye devam etmesi beklenmektedir. Bilişsel gömülü sistem şu trendlerin merkezinde olacak: azaltılmış enerji tüketimi, gömülü cihazlar için geliştirilmiş güvenlik, bulut bağlantısı ve ağ oluşturma, derin öğrenme uygulamaları ve gerçek zamanlı verilerle görselleştirme araçları. Firma olarak ihtiyaçlarınız için özelleştirilmiş sistemler geliştirerek gerçek zamanlı, yüksek doğruluklu ve esnek yapılı gömülü sistemler geliştirmekteyiz.
Yapay-Zeka-pk7ihv0okyn5ncy6nu64xz6nrj1qu2yknpyq84vzh4.png

Yapay Zeka

Yapay zekanın temel ilkesi, insanların dünyayı nasıl algıladığını ve ona nasıl tepki verdiğini taklit etmek ve ardından bunları aşmaktır.


Veri-Tabani-pk7iiqz71buwm3nrh7zgar4bymo83shg4458jjkllk.png

Veri Tabanı Yönetimi ve Web Arayüz Geliştirme

Geliştirdiğimiz ürünlerin uzaktan kontrolü, gerçek hayattan veri toplama ve görüntüleme, yazılım güncelleme gibi özelliklerini özgün yazılımlarımız ile kontrol etme imkanı sağlamaktayız.
IoT-1-pkcis7s119g64ncijtv08nq3kqx17q7tzzr1ezkpjs.png

IoT

Akıllı bir şehrin hedefi; akıllı teknolojiler ve veri analizi kullanarak vatandaşları için yaşam kalitesini iyileştirirken, şehir işlevlerini optimize etmek ve ekonomik büyümeyi artırmaktır.

7/24 Sorularınızı Yanıtlamak İçin buradayız

Bize Ulaşın