Veri Tabanı Yönetimi ve Web Arayüz Geliştirme

Arbisis

Veri Tabanı Yönetimi ve Web Arayüz Geliştirme

Veritabanları tipik olarak veritabanı yönetim sistemi (DBMS) olarak bilinen kapsamlı bir veritabanı yazılım programını gerektirir. DBMS, veritabanı ve son kullanıcıları ya da programlar arasında bir arayüz işlevi görerek kullanıcıların bilgilerinin nasıl organize ve optimize edildiğini yönetmesine, bilgileri almasına ve güncellemesine olanak sağlar. DBMS aynı zamanda veritabanlarına ilişkin gözetim ve kontrol faaliyetlerini kolaylaştırarak performans izleme, ince ayar ve yedekleme ve kurtarma gibi çeşitli yönetim operasyonlarının gerçekleştirilebilmesini sağlar. Yüzünü geleceğe dönen kurumlar, birden fazla sistemden elde edilen yüksek hacimlerde verileri analiz etmek üzere temel veri depolamanın ve temel işlemlerin ötesine geçmek için artık veritabanlarından yararlanmaktadır. Geliştirdiğimiz ürünlerin uzaktan kontrolü, gerçek hayattan veri toplama ve görüntüleme, yazılım günceleme gibi özelliklerini özgün yazılımlarımız ile kontrol etme hakkı sağlamaktayız.
Yapay-Zeka-pk7ihv0okyn5ncy6nu64xz6nrj1qu2yknpyq84vzh4.png

Yapay Zeka

Yapay zekanın temel ilkesi, insanların dünyayı nasıl algıladığını ve ona nasıl tepki verdiğini taklit etmek ve ardından bunları aşmaktır.


Gomulu-Sistemler-pk7ijdjblcpscqqzthqhylfe7vl18iz077sw26n5g8.png

Gömülü Sistemler

Firma olarak ihtiyaçlarınız için özelleştirilmiş sistemler geliştirerek gerçek zamanlı, yüksek doğruluklu ve esnek yapılı gömülü sistemler geliştirmekteyiz.


Veri-Tabani-pk7iiqz71buwm3nrh7zgar4bymo83shg4458jjkllk.png

IoT

Akıllı bir şehrin hedefi; akıllı teknolojiler ve veri analizi kullanarak vatandaşları için yaşam kalitesini iyileştirirken, şehir işlevlerini optimize etmek ve ekonomik büyümeyi artırmaktır.
7/24 Sorularınızı Yanıtlamak İçin buradayız

Bize Ulaşın